STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Mukavva Kutu Taslama Kutu

Mukavva Kutu Taslama Kutu

Mukavva kutu, sıvama kutu, taslama kutu, ofset baskılı mukavva sıvama taslama kutu çeşitleri en uygun fiyatları ile koliciden.com'da.

Mukavva Kutu Taslama Kutu Modelleri Toptan Üretim

Mukavva (Taslama) kutu imalatı, karton mukavva taslama kutu kare, yuvarlak modelleri ile firmaların talep ettiği ölçülere göre üretimi gerçekleştirilen taslama kutu çeşitleri ve daha fazlası için firmamızdan teklif alın.

Kaliteli ve gösterişli kutu ailesi taslama mukavva kutu. Lüks kutu denilince akıllara gelen Taslama kutu modelleri, kuşe kağıt, fantazi kağıt, kumaş, cilt bezi gibi kaplama malzemelerinin 1 mm den başlayım 4 mm e ye kadar sert mukavvaların üzerine taslanmasıyla üretilen modellerdir.

Düşük adetli taslama kutuların neredeyse tamamı el işçilikleri ile üretilir. Her cilt ( kaplama ) malzemesinin kendi özelinde bir tutkal yoğunluk ihtiyacı bir bekleme ( tavlanma ) süresi vardır.

Bu yüzden, ilk yapışma imalatı kolay gibi gözükse de ustalık, tecrübe ve özen ister. Standart karton kutulara nazaran kalındır, dayanıklıdır, ağırdır ve bunlar ile doğru orantılı olarak daha maliyetlidir. Belirli bir adetin üzerindeki taslama kutu üretimi yarı otomatik ve tam otomatik kutu taslama makinalarında yapılmaktadır.

Mukavva – Taslama Kutu Modelleri ve Kullanım Alanları

- Kutu kapak Taslama Kutu ( kravat, eşarp, gömlek kutusu modellerinde )

- Mıknatıslı Taslama Kutu ( Ev tekstili ve promosyon kutusu modellerinde )

- Duvarlı Taslama Kutu ( Özel sunum kutularında )

- Çekmeceli Taslama Kutu ( Ev tekstili ve promosyon ürünlerinde )

- Troklu kapak Taslama kutu ( Özellikle Nevresim kutusu modellerinde ) 

Mukavva Kutu – Taslama Kutu Fiyatları?

Mukavva taslama kutu modellerin fiyatları, Kutunun özellikleri, kutunun ölçüleri, ve verilecek kutu siparişinin adet, miktarına göre farklılık gösterebilir. koliciden.com kutu üreticisi kutu sektöründe size en iyi en kaliteli kutu fiyatları vermektedir. Mukavva taslama kutu modelleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

KOLİCİDEN.COM; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışa sahip, esnek yönetim ve müşterileriyle kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir kutu koli üretici firması olmuştur.