STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

İhracat Kolisi Toptan Üretim

İhracat Kolisi Toptan Üretim

İhracat Kolisi; Uluslararası yük taşımacılığı için uygun, düşük maliyetli, alternatif ambalaj çözümü olan ihracat kolisi ihtiyacınız için bizi arayın!

İhracat  Kolisi

İhracat Kolisi; İhracat yapan firmaların kullandığı ürünün cinsini, içeriğini vb. özelliklerini belirtmek hedefiyle kullandıkları koli çeşididir. Taşıyacağı ürünün ağırlığına göre nitelik ve gramaj değişmektedir.

İhracat yapılması sıradan bir ülke ve firmalar için oldukça önemli bir adımdır. Bu sayede ülkenin geliri artmaktadır. Bunun yanı sıra ise hem kişi başı milli gelir hem de yerli olan malların satımı ve dış piyasaya tanıtımı sağlanmaktadır.

İhracat işlemleri uluslararası bir yapıya sahip olan ekonomilerde gayet sıradan fakat bir o kadar da önemli, çetrefilli ve dikkat edilesi gereken bir konudur. Özellikle üretiliş olan malların ihracatı sırasında olabilecek herhangi bir sorunun veya zedelenmenin olmaması için gerekli önlemler gerekli olduğundan daha fazla oranda alınmalıdır.

Bu güvenlik ise ihracat kolisi yapan firmaların yaptıkları kolilerin dayanıklılığı ile alakalıdır.  İhracat koli üretiminde; İstediğiniz ebat, özelliklerde ve kağıt kalitesinde üretimi yapmaktayız. Koliciden.com son teknolojiye göre geliştirdiği makina ve üretim ağı sayesinde tüm özel siparişlerinize özel çözümler üretmektedir.

İhracat Koli Fiyatları?

İhracat koli; müşterilerimizin talep ettikleri ebat, adet ve miktarına göre özel üretim yapılıp; fiyatlandırılması da bu talepler doğrultusunda verilmektedir. Dilerseniz hazır stokta bulunan gel al kolilerimizi de alabilirsiniz.