STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Tekstil, Giysi Kolisi İmalatı

Tekstil, Giysi Kolisi İmalatı

Tekstil kolisi; tekstil sektöründe imalat yapan tüm tekstil fabrikalarının ve konfeksiyonların temel taşıma ve depolama ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Tekstil Kolisi

Tekstil kolisi genellikle çift dalga diye tabir ettiğimiz oluklu mukavva cinsinden mukavva ile üretilmektedir. Tekstil kolisinin taşıyacağı yük göz önüne alınarak kolimizin taşıyacağı yük genellikle ağır olacağından Tek dalga koli tercih edilmemektedir, kolinin taşıyacağı yük ağır olduğundan Çift dalga yani Dopel dediğimiz koli tipi alınmalıdır.
Çift dalga koliler (Dopel Koliler) kendi içlerinden ikiye ayrılırlar bunlardan birisi B+E dalga dediğimiz Mikro Dopel, diğeri ise B+C dalga diye tabir ettiğimiz Standart Dopel tipi kolilerdir.

Tekstil Koli Özellikleri
Tekstil kolilerinin bütün kapakları aynı boydadır, kolinin kapaklarını en tarafı diye tabir ettiğimiz kolinin en'i olan yani genişlik tarafı ölçüyü belirlemektedir.
Kolinin dış kapakları kolinin ortasında birleşirler, koli tipinde kimi zaman müşterinin isteği doğrultusunda katlanma payı olarak da ek bir pay verilmektedir, bunu ril ölçüsü dediğimiz ölçüden çıkarmaktayız.

Tekstil Koli Fiyatları?

Tekstil kolisi; müşterilerimizin talepleri ettikleri ebat, adet ve miktarına göre özel üretim yapılıp; fiyatlandırılması da bu talepler doğrultusunda verilmektedir. Dilerseniz hazır stokta bulunan gel al kolilerimizi de alabilirsiniz.