STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Tam Kapaklı Karton Koli

Tam Kapaklı Karton Koli

Tam Kapaklı Koli modeli; Ağır ürünlerin taşınması ve istiflenmesi için tercih edilmektedir. İhtiyacınız olan tam kapaklı karton koli imal ediyoruz.

Tam Kapaklı Karton Koli Üretim

Tam kapaklı kolilerin kullanım amaçları; genellikle ağır ürünlerin taşınması ve istiflenmesi için tercih edilir. Kolide tam kapak kullanılarak kolinin mukavemeti arttırılır.

Tam kapaklı koli sağlamlık bakımından çok tercih edilen kolilerdir. Tam kapaklı koli sayesinde ürünün istiflenmesinde ve depolanmasında kolideki çökme engellenir ve kolinin dayanma gücü artar. Bu sistem sayesinde ağır ürünlerinizi üst üste ve yanlamasına dizebilirsiniz. 

Tam kapaklı koliler eni dar olan ürünlerde de tercih edilir. Çünkü eni dar olan ürünlerde standart kapak uygularsak koli kapaklarında kırılmalar meydana gelebilir. Bu da kolinin kapanması ve ambalajlanmasında problem yaratır. Tam Kapaklı kolilerde B+C dalga ve E+B dalga dediğimiz çift oluklu kolilerdir. 

Tam Kapaklı Karton Koli Fiyatları?

Tam kapaklı koli; müşterilerimizin talep ettikleri ebat, adet ve miktarına göre özel üretim yapılıp; fiyatlandırılması da bu talepler doğrultusunda verilmektedir. Dilerseniz hazır stokta bulunan gel al kolilerimizi de alabilirsiniz.