STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Pencereli Kutu Toptan Üretim

Pencereli Kutu Toptan Üretim

Pencereli kutu çeşitleri! Pencereli Kutu modelleri, Pencereli kutu özellikleri ve ölçüleri; en uygun fiyatları ile koliciden.com'da.

Pencereli Karton Kutu Modelleri Toptan Üretim

Pencereli karton kutular; Oluklu mukavva, mikro, dopel, mikro dopel  malzemeden genelde ofset baskılı olarak üretilen üst veya yan kısımlarında pencere şeklinde açık kesimler yapılarak içerisindeki ürünü dışarıdan görülmesini sağlayan kutu çeşitleridir.

Koliciden.com pencereli kutu üretiminde istek olması halinde pencere kısmına selefon veya asetat ile kapatarak kutunun içerisine toz girmesini önleyecek hale getirmektedir. İstediğiniz adet, ölçü ve özellikte Pencereli kutu tasarımı ve üretimi yapmaktayız. 

Pencereli Karton Kutu Fiyatları?

Pencereli karton kutu modellerin fiyatları, Kutunun özellikleri, kutunun ölçüleri, ve verilecek kutu siparişinin adet, miktarına göre farklılık gösterebilir. koliciden.com kutu üreticisi kutu sektöründe size en iyi en kaliteli kutu fiyatları vermektedir. pencereli karton kutuları ve daha fazlası için bizim iletişime geçin.

KOLİCİDEN.COM; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışa sahip, esnek yönetim ve müşterileriyle kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir kutu koli üretici firması olmuştur.