STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Tripleks (Triplex) Ağırlık Kolisi

Tripleks (Triplex) Ağırlık Kolisi

Tripleks Koli; Özel bir üretim modeli olan triplex koli üretimini yapmaktayız. Triplex Koli A+B+C Ondülelerin birleşimiyle meydana gelen koli modelleridir.

Tripleks (Triplex) Koli, Ağırlık Kolisi Üretimi

Triplex (triplex) koli; 5 adet gramajlı saman kağıt ile 2 adet gramajlı kraft kağıdın birleştirilerek imalatı yapılan palet kolisidir. Özel bir üretim modeli olan triplex koli 7 farklı katman sayesinde üretilir. Bu sayede triplex koli ürünleri çok yüksek bir dayanıklılık oluşturur.

Tripleks (Triplex) Koliyi Diğer Kolilerden Ayıran Özellikleri

Tripleks koliyi diğer kolilerden ayıran en önemli özelliği sağlamlılığı ve dayanıklılığıdır. En sert koli çeşidi olarak bilinen tripleks koliler 3 oluklu katmandan oluşur ve bu sebeple ham madde taşımasında kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir üründür.

Tripleks koli; Endüstri alanında sahip olduğunuz birçok ürünü bu koliler ile taşıyabilirsiniz. Kullanım alanları daha çok plastik granül, toz madde, ağır metaller, civata, demir çelik ürünler, yedek parça, mermer ve benzeri ürünlerde olacaktır. Dolayısıyla ambalaj işinizde rahatlıkla tercih edebilir ve hiç gözünüz kalmadan ürünlerinizi koyarak sevkiyatını yapabilirsiniz.

Tripleks koli ihtiyaçlarınızı bizlere bildirerek en kısa zamanda hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem hızlı bir şekilde kolilerinize kavuşmuş olacak hem de alabileceğiniz en sağlam ve en dayanıklı kolilere bizim firmamızın farkı ile kavuşmuş olacaksınız. İmalatını yaptığınız ağır ürünlerinizi düşük kaliteye sahip koliler ile taşımayı düşünmeyiniz çünkü bu size maddi olarak daha büyük zararlar getirebilir.

Tripleks (Triplex) Koli Neden Kullanılmalıdır?

Aniden kolinin çökmesi ve yırtılma durumları bu gibi ağır ürünlerin taşınmasında çok fazla karşılaşılan bir durum olacaktır. Bu sebeple de triplex koli sizin bu alanda ilk tercihiniz olacaktır. Özellikle dayanıklılığı ile bilinen bu kolileri birden fazla kez dahi ve uzun süreli sevkiyatlarınızda bile kullanabilirsiniz.

Tripleks (Triplex) Koli Fiyatları?

Tripleks koli; müşterilerimizin talep ettikleri ebat, adet ve miktarına göre özel üretim yapılıp; fiyatlandırılması da bu talepler doğrultusunda verilmektedir. Dilerseniz hazır stokta bulunan gel al kolilerimizi de alabilirsiniz.