STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Kraft Kutu Toptan Üretim

Kraft Kutu Toptan Üretim

Kraft kutu modelleri; kraft karton kutu küçük ve büyük boy, özel kesim ve baskılı, baskısız çeşitleri uygun fiyatları ile burada.

Kraft Kutu Modelleri Toptan Üretim

Üretimini yaptığımız kraft kutular, E Dalga mukavvadan oluşmaktadır. Kraft karton kutu üzerindeki piliyaj çizgilerinden katlayarak  bant kullanmaya gerek olmadan (Kilitli kutu özelliğinden dolayı) kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kraft Kutuların Genel Kullanım Alanları

Karton Kraft kutu, yedek parça kutusu, kargo gönderi kutusu, hediye kutusu, online ticaret kutusu, saklama kutusu gibi birçok farklı alanda paketleme kutusu olarak kullanılabilir özellikte imal edilmektedir.

Bu ürün piyasada çok adetli üretim yapılabilen ürün grupları arasında olup, firmamızda isterseniz tek tek, isterseniz toptan satın alabilme avantajı ile karton kutular adresinize kadar getirilerek size teslim edilecektir. 

Kraft Kutu Fiyatları?

Kraft kutu modellerin fiyatları, Kutunun özellikleri, kutunun ölçüleri, ve verilecek kutu siparişinin adet, miktarına göre farklılık gösterebilir. koliciden.com kutu üreticisi kutu sektöründe size en iyi en kaliteli kutu fiyatları vermektedir. Kraft Kutuları ve daha fazlası için bizim iletişime geçin.

KOLİCİDEN.COM; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışa sahip, esnek yönetim ve müşterileriyle kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir kutu koli üretici firması olmuştur.