STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Çerçeve (Tablo) Koli Üretimi

Çerçeve (Tablo) Koli Üretimi

Çerçeve kolisi, Tablo kolisi'de olarak bilinen koli modelleri özel ebat ve baskı uygulanan mukavva kağıttan mamül'dür. İhtiyaçlarınız için hemen bize ulaşın.

Çerçeve, Tablo, Monitör Koli Toptan Üretim

Çerçeve-Tablo Kolileri; 2 adet kraft ve 1 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmiştir.​ Tablo, çerçeve, monitör vs. gibi ürünleri paketlemek için tasarlanmış çift oluklu koli grubunda yer alır.

Kapak kısmı tam kapak olduğunda kullanımı oldukça kolaydır. 

Çerçeve kolisi kategorisinde, üretmiş olduğunuz ürünlerinizin dıştan gelen darbelere karşı korunmasında yardımcı olur. Çerçeve kolileri çift oluklu dopel kaliteden üretilmektedir. En kısımları dar olduğundan dolayı tam kapaklı olarak üretilmektedir. Tek çerçeve paketleyebileceğiniz gibi, birden fazla çerçeveyi bir arada da paketleyebilirsiniz. Çerçeve kolisini dilerseniz markanız baskılı, dilerseniz baskısız olarak fiyat isteyebilir ve firmamızdan temin edebilirsiniz. 

Çerçeve Koli Fiyatları?

Çerçeve koli; müşterilerimizin talep ettikleri ebat, adet ve miktarına göre özel üretim yapılıp; fiyatlandırılması da bu talepler doğrultusunda verilmektedir. Dilerseniz hazır stokta bulunan gel al kolilerimizi de alabilirsiniz.