STOK'TA Hazır Ürünlerimiz SİZİ BEKLİYOR!

Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Ofset Baskılı Karton Koli

Ofset Baskılı Karton Koli

Ofset baskılı karton koli üretiminde firmamız istediğiniz ebat ve özellikte üretim yapmaktadır. İhtiyacınız olan tüm baskılı koli modelleri için bize ulaşın.

Ofset Baskılı Koli Toptan Üretim

Ofset baskılı veya baskılı koli olarak bilinen ve baskı tekniği ile tasarlanan karton koli çeşitleridir. Özellikle markanızı öne çıkarmak için kullanabileceğiniz rahat kullanışlı bir koli modelidir. Baskılı kolilerde Kırılmaz, logo, desene, vb. farklı şekillerde üretimi yapılmaktadır. Ofset baskılı karton koli modelleri ve toptan üretimi için bize ulaşın yardımcı olalım.

Ofset Baskı Tekniği Kısaca
Her türlü kağıt, karton mukavva kutu baskısı ofset baskı sisteminde yapılır. Metal ambalajlarda bu sistemi kullanır. Bu sistem standart kağıt ölçülerini kullanan ebat çalışan bir sistemdir. Esas olarak CMYK baskı sistemini kullanır. Fakat söz konusu ambalaj olduğu için her zaman spot renk kullanmakta fayda vardır.

Ofset Baskılı Koli Fiyatları?

Ofset baskılı koli; müşterilerimizin talep ettikleri ebat, adet ve miktarına göre özel üretim yapılıp; fiyatlandırılması da bu talepler doğrultusunda verilmektedir. Dilerseniz hazır stokta bulunan gel al kolilerimizi de alabilirsiniz.