44×29,5×12,7 cm Ölçü Çift Oluklu Karton Koli Üretimi

44x29,5x12,7 cm Ölçü Çift Oluklu Karton Koli Üretimi

44×29,5×12,7 cm Ölçü Çift Oluklu Karton Koli Üretimi

44×29,5×12,7 cm Ölçü Çift Oluklu Karton Koli Üretimi

Kategoriler:

Share this product

Açıklama

44×29,5×12,7 cm Ölçü Çift Oluklu Karton Koli Üretimi

Çift Oluklu Koli

Ambalaj malzemeleri konusunda arayışınızı kaliteli bir marka ile çalışarak sonuçlandırmak ve çift oluklu koli üretiminde başarı yakalamış bir firma seçmek için hazır mısınız? http://www.koliciden.com olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sayesinde sadece koli değil aynı zamanda güvenli bir ambalaj malzemesi de sunduğumuzu belirtmek isteriz!

Üretim ve dağıtım faaliyetlerinde rol alan markaların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de hiç şüphesiz ürünleri koruyacak bir ambalaj malzemesidir. Ambalajın kalitesi ürünün zarar görmesine engel olurken müşteriye güvenilir bir şekilde teslim edilmesine olanak sağlar. Bu anlamda yaşadığınız ambalaj kaynaklı problemleri ortadan kaldırmak ve ürünlerinizin güvenliğini sağlamak artık size bağlı! https://www.koliciden.com ile yapacağınız iş birliği ürünlerinizin güvenliğini zirveye taşıyacak!

Çift Oluklu Koli ve Özellikleri

Çift oluklu koli seçiminde hata yapmak istemiyorsanız alanında uzmanlaşmış bir üretici ile çalışmak size katkı sağlayacaktır. Bu anlamda size üretiminde herhangi bir kusur olmayan koliler ile hitap eden https://www.koliciden.com ile tanışmaya ne dersiniz?

Çift oluklu koliler; B ve E dalganın birleştirilmesi ile ortaya konan mikrodopel kolilerdir. Piyasada mikro dopel koli olarak da adlandırılan çift oluklu ambalaj malzemelerinin kalınlık değerleri 3,2 mm ila 4,5 mm arasında değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle hassas ve kırılmaya müsait ürünler için tercih edilen bu kolilerin kalitesi tartışmasızdır.

Çift oluklularda E ve B dalgaları ile oluşan kolilerin yanı sıra B ve C dalgalarından oluşan koliler de vardır. Kalınlık değerleri 5,5 mm ila 6,5 mm arasında değişen bu kolilerin darbelere karşı dayanıklılığı çok daha fazladır. Daha hassas malzemeler için bu koli çeşidini kullanmanız sizler açısından daha sağlıklı olacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“44×29,5×12,7 cm Ölçü Çift Oluklu Karton Koli Üretimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir